Inseneribüroo PLUSS meeskonda kuulub 13 inseneri, kelle kompetentsivaldkond hõlmab nii puit-, betoon-, teras- kui ka kivikonstruktsioonide projekteerimist. Ettevõtet juhivad pikaajalise töökogemusega vaneminsenerid Andres Läänesaar, Ülar Vihul ja Jüri Kliimask. Plussi projekteerijatele on väljastatud volitatud tase 8 ja diplomeeritud tase 7 ehitusinseneri kutsetunnistused. Kõik insenerid on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolist kas ehitustehnika, sadamaehituse või ehitusjuhtimise erialal. Projekteerimiseks kasutame valdavalt Tekla Structures, Autodesk Revit ja hsbCAD platvorme.

Töötamine Inseneribüroos Pluss annab laiapõhjalise kogemuse üldehituse vallas ning võimaldab huvi korral spetsialiseeruda unikaalse Eesti ekspordiartikli – mitmekorruseliste puidust hoonete projekteerimisele. Hea sünergia arhitektide, kinnisvaraarendajate ja Eesti suurimate ehitusettevõtetega annab võimaluse realiseerida unikaalseid ja innovaatilisi projekte ning loob soodsa pinnase kiireks professionaalseks arenguks. Tugevad insenerid ja pikaajaline töökogemus võimaldab Plussi meeskonnal viia ellu tehniliselt keerukaid ja suuri projekte.

Palju õnne ! Plussi peakonstruktor Andres Läänesaar on üks neljast Aasta Ehitusinsener 2018 konkursil tunnustuse pälvinud insenerist [vaata lähemalt]. Konkursile esitamise aluseks oli A.Läänesaare kandev roll Noblessneri sadamalinnaku raudbetoonist kandekonstruktsioonide projekteerimisel ning insertehniliste lahenduste väljatöötamisel.

Ootame oma kollektiiviga liituma meeskonnatööle orienteeritud laia silmaringiga insenere. Huvi korral saada CV koos motivatsioonikirjaga aadressile info@thornplus.ee

A.Läänesaar
Andres LäänesaarPartner
Volitatud insener 8

Ehitusdünaamika, teras- ja raudbetoonkonstruktsioonid (sh. järelpinge), rannikuehitised. andres@pluss.ee

J.Kliimask
Jüri KliimaskPartner
Ehitusinsener

Puitkonstruktsioonid (sh. liimpuit- ja ristkihtliimupuithooned), moodul- ja elementmajad, tootejoonised. jyri@pluss.ee

Ü.Vihul
Ülar VihulPartner
Volitatud insener 8

Ehitusfüüsika, tulekaitse, raudbetoon-, teras- ja kivikonstruktsioonid.
ylar@pluss.ee